BentoShield GCL Serisi BentoShield'ın sızdırmazlık teknolojisi, sodyum bentonit granüllerinin benzersiz şişme performansını iki yüksek mukavemetli                          geotekstillerle birleştirir.   BentoShield hidratlandığında, sıvılara, su buharına ve gazlara karşı geçirimsiz bir bariyer oluşturur.

BentoShield® geosentetik kil gömlekleri (GCL'ler), toprak alanlarından madencilik alanlarına, lagünlere ve kanallardan çok çeşitli çevresel projeler için çok etkili sızdırmazlık astarlarıdır. Geomas, fabrika kontrollü BentoShield geosentetik kil kaplama serisi ile tüm özel gereksinimleriniz için en ekonomik ve etkili çözümü sunar.

BENTOSHIELD 5000 / tüm beklentileri karşılar BentoShield 5000, ürün yelpazemizde en çok tercih edilen standart çözümdür. En az 5 kg'lık sodyum bentonit tabakası, dokuma ve dokumasız geotekstiller arasında iğneleme yöntemiyle kapsüllenir.

BENTOSHIELD LW / Uygun maliyetli çözüm BentoShield LW, nakliye maliyetlerini azaltarak proje bazında daha ekonomik bir çözüm sunmak için daha hafif bentonit katmanından oluşmaktadır.
BENTOSHIELD SMAX / Yüksek Kesme dayanımı özellikleri BentoShield SMAX, yüksek iç kesme dayanımına sahip olan ve her iki tarafta da dokuma geotekstilin gerilme mukavemeti özelliklerine ihtiyaç duyulmadığında mükemmel bir ara yüzey sürtünmesi sağlayan takviyeli, iğne ile delinmiş bir GCL'dir.

BENTOSHIELD LM / Geomembran lamineli GCL    BentoShield LM, sıvı tutma uygulamaları için özel olarak tasarlanmış geomembran lamine GCL'dir.                                                 Diğer membranların ötesinde üstün hidrolik performans ve delinme direnci sağlar.

  
TEMEL   GROU BETONSUZ VE   PERDELERDE  , MEMBRANSIZ

% 100 SU EKONOMİK ve HIZLI YALITIMLI BENTOSHİELD  uygulaması

bentoshield